ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

II Międzynarodowa edycja VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie

I znów- bo jak nie MY to kto?...

Nasza szkoła została zgłoszona do udziału w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.
W jednym wybranym przez nas dniu między 1-31 października 2021( INFORMACJA ZOSTANIE PODANA NA LIBRUSIE, FACEBOOKU I STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY) r. zorganizujemy w naszej szkole "Przerwę na czytanie".
Wszyscy się przyłączamy się by pobić zeszłoroczny rekord, który wyniósł w 2020 r. 149 851 a w 2019 r. 158 809 osób czytających na przerwie.
W 2020 r. udział w akcji wzięło 874 placówek oświatowych z Polski i 17 ze świata, m.in. z Litwy, Kazachstanu, Portugalii, Czech, Francji!!!
Udział w biciu rekordu bierze cała społeczność szkoły- wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji oraz zaproszeni rodzice i inne osoby.
Dokładne informacje wkrótce, ale już się szykujmy do pobicia rekordu! :D

Regulaminpdf