ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

Seans filmowy - idziemy do kina - 20 października

20 października 2021 o godzinie 12.00 organizujemy szkolny udział w seansie filmowym w Multikinie- ,,Żeby nie było śladów". Bilet 11 złotych. Pieniądze skarbnicy/ gospodarze klas wpłacają do 18 października włącznie do Pani J.Kosickiej lub Pani U.Szulc - Zacharzewskiej.
Film fabularny ,,Żeby nie było śladów" oparty jest o wątki zawarte w bestsellerowym, nagrodzonym Literacką Nagrodą NIKE reportażu Cezarego Łazarewicza ,,Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka." Reżyserem jest Jan P. Matuszyński – twórca obsypanej na całym świecie nagrodami Ostatniej Rodziny i serialu Król, a za produkcję odpowiada Aurum Film – Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham, producenci nominowanego do Oscara Bożego Ciała. Muzykę do filmu skomponował Ibrahim Maalouf.
W filmie zobaczymy plejadę gwiazd polskiego kina, a główne role zagrają Tomasz Ziętek- słupszczanin i Sandra Korzeniak oraz Mateusz Górski jako Grzegorz Przemyk. Ponadto w filmie wystąpią m.in. Jacek Braciak, Agnieszka Grochowska, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot, Aleksandra Konieczna, Sebastian Pawlak, Adam Bobik, Andrzej Chyra, Michał Żurawski, Rafał Maćkowiak i Dariusz Chojnacki.

PolecaMY.