ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

Kadra

Dyrekcja szkoły

 

Dyrektor

Kapiszka Jolanta

  

Wicedyrektor

Krauczunas Elżbieta
Kuczerowska Anna
 

Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

 

Barabasz- Kliszcz Małgorzata

język niemiecki

 

Barcikowski Bogdan

edukacja dla bezpieczeństwa

 

Bernas Grzegorz

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Bocian Urszula

przedmioty zawodowe ekonomiczne

 

Borkowska Anna

przedmioty zawodowe - florystyka

 

Burzyńska Wioletta

wychowanie fizyczne

 

Chrzanowska Beata

chemia

 

Dmochowska Barbara

przedmioty zawodowe - florystyka

 

Filipowicz Barbara

przedmioty zawodowe

 

Gawryś Mieczysław

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Golec-Kostrzewa Sylwia

doradca zawodowy

 

Hajka Jarosław

biologia

 

Heidenreich Jacek

język niemiecki

 

Jakubowska Gabriela

język angielski

 

Jarząb Andrzej

religia

 

Kapiszka Jolanta

historia i społeczeństwo, język polski

 

Karol Katarzyna

fizyka, przedmioty zawodowe - fryzjerstwo

 

Kawalerowicz Elżbieta

język angielski

 

Koleśnik – Boryńska Marta

pedagog

 

Kołacz Daniel

religia

 

Kołosowska Renata

pedagog

 

Kosicka Justyna

historia, wiedza o społeczeństwie

 

Kosicki Tomasz

wychowanie fizyczne

 

Krauczunas Elżbieta

język polski, elementy retoryki

 

Kuczerowska Anna

język niemiecki

 

Kulczyńska Dorota

język angielski

 

Lubarska Ewa

matematyka, przedmioty zawodowe gastronomiczne

 

Mikiprowicz Dominik

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Mikolcz-Borowiec Monika

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Mitłaszewska Marzena

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Mojsiuk Mariusz

etyka

 

Nawacki Piotr

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Niechwiadowicz Beata

geografia, biblioteka

 

Ograbek Ryszard

przedmioty zawodowe

 

Panczocha Danuta

język polski

 

Reksnis Teresa

wiedza o kulturze, przedmioty zawodowe – florystyka

 

Reszka Anna

matematyka

 

Słomka Kinga

psycholog szkolny

 

Stakun Barbara

biblioteka

 

Szramowiak Zbigniew

przedmioty zawodowe - budownictwo

 

Szulc-Zacharzewska Urszula

język polski

 

Tymczak Elżbieta

matematyka

   

Pracownicy administracji

 

Dalach Grażyna

księgowość

 

Kisiel Tomasz

administrator sieci komputerowej

 

Kurlapska Izabela

główny księgowy

 

Kwiatkowska Magdalena

sekretariat - kształcenie ustawiczne

 

Maćkowiak Monika

księgowość

 

Micuńska Kamila

kierownik gospodarczy

 

Nowakowska Barbara

sekretariat ds. szkół młodzieżowych

 

Skawińska Honorata

 

 

Zubiel Joanna

sekretariat - kształcenie ustawiczne

 

Pracownicy obsługi

 

Balik Mirosława

 
 

Dąbrowska Bożena

 
 

Fiedorowicz Andrzej

 
 

Kraszewska Celina

 
 

Mańko Danuta

 
 

Mielewczyk Irena

 
 

Owczarek Ewa

 
 

Witek Beata