ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

UWAGA!

Prosimy absolwentów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej o wypełnienie anonimowej ankiety w terminach:

do końca sierpnia 2019 - Absolwenci z 2018 r.

do końca grudnia 2019 - Absolwenci z 2019 r.

DZIĘKUJEMY!

Ankieta - kliknij tutaj

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Etap Szkolny

Olimpiada bud

Nauczyciele przedmiotów zawodowych branży budowlanej serdecznie zapraszają do udziału w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Etap szkolny, który odbędzie się 21 listopada 2019r. Zgłosznia chętnych uczniów proszę kierować do Pana Dominika Mikiprowicza oraz Pana Piotra Nawackiego . Szczegółowych informacji udzielają ww. nauczyciele. Zapraszamy!!!

Seans filmowy pt. BOŻE CIAŁO

boże ciało13 listopada (środa) młodzież z kl. IV A, III a i III B brała udział w seansie filmowym pt. BOŻE CIAŁO w Multikinie pod opieką p. E. Krauczunas , p. U. Szulc-Zacharzewskiej i Dyrektor Szkoły Jolanty Kapiszki.
Wrażeniom i przemyśleniom po filmie nie było końca na lekcjach j. polskiego w następne dni!

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne

odpal myślenie grafika13 i 14 listopada (środa i czwartek) w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie przygotowane przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne .

13 listopada (środa) od godz.11.30 w spotkaniu udział brały klasy:
II A ,I A, IC, I E,I D l E
14 listopada (czwartek) od godz.11.30 spotkaniu brały klasy:
III A, III B,IV A, II C, I F,I B.
Spotkanie dotyczyło profilaktyki uzależnień.

Zebranie z rodzicami

zebranie z rodzicamiSzanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie,
serdecznie zapraszam na spotkania z wychowawcami 20 listopada 2019 r. wg następującego porządku:

1.Zebrania z rodzicami uczniów klas I-IV- godz.16.30 (wg harmonogramu poniżej).

2. Rada Rodziców- godz.17.00 (gab. wicedyrektorów)

 

 

Przydział sal na spotkania z Rodzicami/ Opiekunami

*klasy technikum:
I A- p. P. Nawacki- s. 200
I B- p. B. Niechwiadowicz-s. 201
I C- p. E. Tymczak- s.104
I D- p. U. Bocian- s. 101
II A - p. M. Barabasz- KLiszcz, s. 102
III A - p. K. Karol, s. 103
III B - p. J. Kosicka, s. 10
IV A - p. M. Mitłaszewska,s. 105

*branżowa szkoła I stopnia:
I E - p. E. Lubarska, s. 202
I F- p. T. Kosicki, s. 203
II C - p. W. Burzyńska, s.13

SERDECZNIE ZAPRASZAMY