ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

Plan lekcji

plan lekcji 2021

Plan lekcji dla szkoły młodzieżowej znajduje się na stronie https://portal.librus.pl/szkola

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH - STACJONARNE
 
   
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH - ZAOCZNE
 
PLAN ZAJĘĆ SEMESTR 3 i 5pdf 9 września 2022 r. - 14 stycznia 2023 r.
   
SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH  
   
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE  
DRM.04 wytwarzanie wyrobów z drewna i materiałów drewnopochodnychpdf 9 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
EKA.05 prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnychpdf 16 września - 2 października 2022 r.
   
MEC.05 użytkowanie obrabiarek skrawającychpdf 16 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
MOT.06 organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowychpdf 2 października 2022 r. - 14 maja 2023 r.
   
ROL.04 prowadzenie produkcji rolniczejpdf 9 września 2022 r. - 14 stycznia 2023 r.
   
SPC.01 produkcja wyrobów cukierniczychpdf 8 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
OGR.01 wykonywanie kompozycji florystycznychpdf 9 września 2022 r. - 14 stycznia 2023 r.
   
TEORETYCZNA NAUKA ZAWODU  
Plan TNZ od 12 wrześniapdf  

 

Terminarz zjazdów 2022/2023 dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych

SEMESTR I SEMESTR II
I 9 - 11 września 2022 r. I 3 - 5 lutego 2023 r.
II 16 - 18 września 2022 r. II 10 - 12 lutego 2023 r.
III 30 września - 2 października 2022 r. III 24 - 26 lutego 2023 r.
IV 7 - 9 października 2022 IV 10 - 12 marca 2023 r.
V 21 - 23 października 2022 r. V 24 - 26 marca 2023 r.
VI 4 - 6 listopada 2022 r. VI 14 - 16 kwietnia 2023 r.
VII 18 - 20 listopada 2022r. VII 21 - 23 kwietnia 2023 r.
VIII 2 - 4 grudnia 2022 r. VIII 12 - 14 maja 2023 r.
IX 16 - 18 grudnia 2022r. IX 26 - 28 maja 2023 r.
X 13 - 15 stycznia 2023 r. X 2 - 4 czerwca 2023 r.

 

Terminarz zjazdów 2022/2023 dla teoretycznej nauki zawodu

data szkolenia zawód  
12 września - 7 października fryzjer III FRK.01 
12 września - 7 października sprzedawca III HAN.01
12 września - 7 października elektromechanik I ELE.01
12 września - 7 października elektryk III ELE.02
12 września - 7 października elektryk I ELE.02
data szkolenia zawód  
17 października - 15 listopada piekarz I SPC.03
17 października - 15 listopada cukiernik II SPC.01
17 października - 15 listopada cukiernik III SPC.01
17 października - 15 listopada cukiernik I SPC.01
17 października - 15 listopada fryzjer  II FRK.01
17 października - 15 listopada stolarz II DRM.04
17 października - 15 listopada stolarz III DRM.04
17 października - 15 listopada stolarz I DRM.04
data szkolenia zawód  
21 listopada - 16 grudnia kucharz II HTG.02
21 listopada - 16 grudnia fryzjer I FRK.01
21 listopada - 16 grudnia mechanik pojazdów samochodowych I MOT.05
21 listopada - 16 grudnia mechanik pojazdów samochodowych III MOT.05
data szkolenia zawód  
27 lutego - 24 marca lakiernik samochodowy I MOT.03
27 lutego - 24 marca mechanik pojazdów samochodowych II MOT.05
27 lutego - 24 marca ślusarz II MEC.08
27 lutego - 24 marca ślusarz III MEC.08
27 lutego - 24 marca ślusarz I MEC.08
27 lutego - 24 marca sprzedawca I HAN.01
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa III SPC.04
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa II SPC.04
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa I SPC.04
27 lutego - 24 marca kucharz I HTG.02
data szkolenia zawód  
8 maja - 2 czerwca elektromechanik pojazdów samochodowych III MOT.02
8 maja - 2 czerwca elektryk II ELE.02
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz II BUD.12
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz III BUD.12
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz I BUD.12
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych II BUD.09
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych III BUD.09
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych I BUD.09