ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

Osiągnięcia

W drodze do sukcesu....RAZEM DO ZAWODU

RAZEM DO ZAWODU 1

Mimo specyficznych warunków pracy i nauki wynikających z pandemii w naszej szkole jest grupa uczniów, którzy kreatywnie wykorzystują swój czas i umiejętności.

DO IV etapu konkursu RAZEM DO ZAWODU w branży Budownictwo Meblarstwo oraz Energetyka i ekoenergetyka zakwalifikowały się następujące projekty:

 

1. Zamknięty obieg energii na przykładzie koncepcji ekologicznego osiedla.

Skład zespołu projektowego:

  • Michał Kluska - 2A
  • Katarzyna Trzaszczka - 2A
  • Wiktoria Kryszałowicz - 2A
  • Tymoteusz Płatkowski - 2A
  • Oleh Tabunov - 2A

Opiekunem grupy jest Pan Dominik Mikiprowicz

2. SMART URBS, CIVITAS

Skład zespołu projektowego:

  • Kinga Marszałek - 2C
  • Iga Nowakowska - 2C
  • Maksymilian Urbaniak - 2B
  • Michał Hetmański - 3A
  • Gracjan Sędkowski - 2C

Opiekunką grupy jest Pani Marzena Mitłaszewska

 

"Jesień we włosach"

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozstrzygnięciu I SZKOLNEGO KONKURSU FRYZJERSKIEGO "Jesień we włosach".
I miejsce-Dina Pokotyliuk II D
II miejsce- Mariola Wiśniewska II D
III miejsce-Martyna Kania II D
IV miejsce- Kinga Słodzińska II D
V miejsce- Julia Dawidowicz II D
VI miejsce- Kornelia Pietrzyk II B
Wyróżnienia:
Roksana Bazyk II b
Kinga Pilarska IB
Paweł WŁoch IB
Kamila Chojnowska IIB
Klaudia Pieknik IB
Kinga Smagieł IIB
Jakub Przybysz IB
Zuzanna Kozicka IB
Małgorzata Bąkowska IB
Klaudia Paszke IB
Martyna Trela IIB
Julia Babicz IIB
Daria Stuczyńska IID

 

Olimpiada - ZUS

harmonogram olimpiady 2020 21.jpgUczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie Olimpiady ZUS ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".
W I etapie najlepsze wyniki uzyskały Monika Trzaszczka i Natalia Bolenajc.
Gratulujemy !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

olimpiada wiedzy budowlanej

Troje naszych uczniów zakwalifikowało się do eliminacji okręgowych tegorocznej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Aleksandra Szeląg- kl. III A
Monika Trzaszczka- kl. III A
Szymon Wolny- kl. III A

Certyfikaty i dyplomy

 

Certyfikaty, dyplomy i podziękowania – rok szkolny 2020/2021

 

Certyfikaty, dyplomy i podziękowania – rok szkolny 2019/2020

 

Certyfikaty, dyplomy i podziękowania – rok szkolny 2018/2019

 

Certyfikaty, dyplomy i podziękowania – rok szkolny 2017/2018